⏰ Jen dnes extra slevy na vše! Slevový kód: VYPRODEJ

3 nejlepší kalendáře pro IOS a Android

Google kalendář

Android

IOS

Snímek obrazovky 2020-04-19 v 10.07.04

Kalendář Google je jednou z nejlepších aplikací co se týče kalendářů. Aplikace Kalendář Google vám pomáhá trávit méně času správou vašeho harmonogramu a více času jeho využíváním. Funguje to hladce se všemi kalendáři v telefonu, včetně Exchange. Pro usnadnění života se Kalendář Google integruje nejen s dalšími aplikacemi kalendáře, ale také s obchodními aplikacemi a službami, které mají kalendáře jako součást svých funkcí. Ačkoli uživatelé Gmailu budou z této aplikace pravděpodobně těžit nejvíce, protože události uvedené ve vašem e-mailu, jako jsou rezervace hotelů, časy letu a další místa, se do vašeho kalendáře automaticky zaplní, stejně tak je upřednostňují i ostatní uživatelé platformy.

 

Apple kalendář

IOS

Snímek obrazovky 2020-04-19 v 10.14.27

Uživatelé Apple jsou známí tím, že jsou vůči této značce loajální, a proto je Kalendář Apple mezi uživateli dosti oblíbený. Jedním z důvodů, proč fanoušci produktů Apple tento kalendář milují, je jeho schopnost synchronizovat všechny vaše události napříč iPhone, iPad, Apple Watch, Mac nebo jakýmkoli jiným zařízením Apple, které používají. Má všechny funkce, které byste očekávali v dobrém kalendáři, kromě schopnosti bezproblémové integrace se Siri. 

 

Microsoft Outlook

IOS

Android

Snímek obrazovky 2020-04-19 v 10.18.56

Pokud jste uživatelem systému Windows, je pro vás ten nejlepší Outlook Calendar od společnosti Microsoft. Bezproblémově se integruje do systému Windows 10 a používá stejný účet Microsoft, jaký používáte k přihlášení do systému Windows. Kalendář Microsoft Outlook se snadno používá s jednoduchými a komplexními funkcemi, které pokrývají vše, co potřebujete pro plánování nebo vytvoření události. S Kalendářem Outlook můžete kdykoli přistupovat k událostem v kalendáři a manipulovat s nimi. 

 

zhave_novinky_prave_naskladnene_produkty_cz