Slúchadlá True Wireless Joyroom JR-BB1 (čierna)


Bezdrôtové slúchadlá Joyroom JR-BB1 (čierna)
Slúchadlá vám umožnia vychutnať si zvuk bohatý na detaily vďaka dynamickým meničom a kompozitným membránam. Okrem toho vydrží v prevádzke až 35 h (vrátane nabíjacieho puzdra) a ich nabíjanie zaberie približne 1,5 h. Bluetooth verzia 5.3 zase zaisťuje rýchle a stabilné pripojenie ku kompatibilnému zariadeniu. Slúchadlá sú navyše ľahké, pohodlné a nevypadnú vám z uší.

Zvuk bohatý na basy
So slúchadlami Joyroom JR-BB1 môžete počúvať svoje obľúbené skladby v ešte lepšej kvalite. Slúchadlá používajú 10mm dynamické meniče a kompozitné PU membrány. To sa prejavuje v bohato detailnom zvuku plnom basových tónov.

Až 35 hodín prevádzky a rýchle nabíjanie
Počúvajte hudbu takmer bez obmedzenia. Slúchadlá sú vybavené dobíjacími batériami s kapacitou 35 mAh, ktoré umožňujú približne 7 h prehrávania. Na druhú stranu s nabíjacím puzdrom JR-BB1 fungujú až 35 h. Navyše 10 min nabíjania umožňuje jednu hodinu prehrávania. Na plnú obnovu energie slúchadiel je treba asi 1,5 h.

Rýchle pripojenie a nízka latencia
Slúchadlá podporujú Bluetooth verziu 5.3, čo sa prejavuje rýchlym a stabilným pripojením. Čip Jieli AD6973D navyše ovplyvňuje nižšiu spotrebu energie. Nízka latencia (65 ms) vám navyše umožní ešte viac sa ponoriť do hry. Lepšia synchronizácia zvuku a obrazu bude dobre fungovať aj pri sledovaní filmov.

| Výrobca: | Joyroom |
|---|---|
| Model | JR-BB1 |
| Typ | do uší |
| Farba | čierna |
| BT verzia | V5.3 |
| Čip | Jieli AD6973D |
| Zvukové kodeky | AAC, SBC |
| Podporované protokoly | HSP, HFP, A2DP, AVRCP |
| Pracovná frekvencia | 2402-2480 MHz |
| Kapacita batérie | 35 mAh (slúchadlá), 450 mAh (nabíjacie puzdro) |
| Impedancia | 32Ω |
| Menovitý výkon | 2x 3 mW |
| Priemer meniča | 10 mm (HiFi kompozitná membrána) |
| Doba prehrávania hudby | cca 7 h (pri 70% hlasitosti) |
| Čas hovoru | cca 5 h (70% hlasitosť) |
| Prevádzková doba s nabíjacím puzdrom | cca 35 h (70% hlasitosť) |
| Doba prevádzky v pohotovostnom režime | cca 48 h |
| Nabíjacie napätie slúchadiel | 5V⎓30mA |
| Nabíjacie napätie puzdra | 5V⎓300mA |
| Nabíjací port | USB-C |
| Doba nabíjania | cca 1,5 h (slúchadlá/etui) |
| Vodotesnosť | IPX4 |
| Materiál | ABS PC |
| Hmotnosť slúchadiel | 3.5 g |
| Hmotnosť sady | 38 g |
| Kategória: | Slúchadlá do uší |
|---|---|
| EAN: | 6956116770075 |
| Hmotnost: | 0.138 kg |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Súvisiaci tovar
Spoľahlivý kábel na každodenné nabíjanie a prenos dát USB-C na USB-C s výkonom až 60W.
Tech-Protect QI15W-A29 je všestranná nabíjačka 3 v 1 , ktorá ponúka mnoho funkcií a pohodlia pri nabíjaní vašich zariadení.
Konferenčný reproduktor EMEET OfficeCore M3 Konferenčný reproduktor EMEET OfficeCore M3 je kompaktné zariadenie určené na organizovanie online schôdzok v malých a stredne veľkých miestnostiach a na…
Bezdrôtový reproduktor QCY SP7 (zelený) Bezdrôtový reproduktor QCY SP7 je spoľahlivý prístroj pre milovníkov výnimočného zvuku a nezabudnuteľných večierkov.
Bluetooth reproduktor Blitzwolf BW-WA4 Vaša obľúbená hudba môže byť tam, kde ju chcete mať.
Konferenčný reproduktor EMEET OfficeCore M0 Plus EMEET OfficeCore M0 Plus je konferenčný reproduktor, ktorý kombinuje pokročilý algoritmus AI VoiceIA® 4.
Soundbar Ultimea Skywave X70 Ultimea Skywave X70 je domáce kino audio systém založený na soundbare.
Reproduktory Edifier e25HD (červené) Ponorte sa do sveta svojich obľúbených zvukov s reproduktormi Edifier e25HD.
Bluetooth reproduktor Setty GB-700 okrem BT pripojenia podporuje prehrávanie z micro SD kariet, USB kľúčov a má vstavané rádio.
Bezdrôtový konferenčný reproduktor EMEET Luna EMEET Luna je bezdrôtový konferenčný reproduktor, ktorý kombinuje 360 ° snímanie hlasu, tri digitálne všesmerové MEMS mikrofóny a širokú kompatibilitu s…
Podobné produkty
Stereo Hi-Fi káblové slúchadlá Samsung EO-IC100 BBE USB-C od AKG (OOB Bulk - náhradné balenie) - čierne Zoznámte sa s káblovými slúchadlami Samsung EO-IC100 BBE , ktoré zaujmú nielen svojím…
Hľadáte kvalitné a malé slúchadlá na každodenné počúvanie vašej obľúbenej hudby, podcastov a videí? Našli ste správne! Bezdrôtové slúchadlá SWISSTEN SONIC sú ideálnym variantom pre milovníkov hudby…
Kvalitný posluch s moderným konektoromMaxlife MXEP-04 sú štýlové drôtové slúchadlá do uší navrhnuté špeciálne pre moderné smartfóny vybavené portom USB-C.
Ponorte sa do sveta čistého zvuku a moderných technológií s bezdrôtovými slúchadlami T-Phox U14 Pro.
XO CZ007 – Bezdrôtový vysávač do auta pre dokonalé čistenie XO CZ007 je kompaktný a výkonný bezdrôtový vysávač do auta s maximálnym výkonom 37 W, navrhnutý na rýchle a efektívne čistenie interiéru…
Slúchadlá do uší Dudao X14PROT s konektorom USB-C biele (X14PROT) Radi počúvate hudbu alebo si len chcete pohodlne telefonovať bez toho, aby ste museli držať telefón v ruke? Základom sú v oboch…
Slúchadlá Tech-Protect Ultraboots Core G2 sú ideálne pre užívateľov zariadení Apple, ktorí oceňujú pohodlie, funkčnosť a vysoko kvalitný zvuk.

