Flytec V030 Basic zavážecí návnadová loďka 20000 mAh

Všetko skladom u nás
Tovar máme na sklade

Kamenná predajňa
Máme modernú predajňu
Popis produktu nie je dostupný
| Kategória: | Zavážacie loďky pre rybárov |
|---|---|
| EAN: | 5907085524146 |
| Barva: | Černá |
| Doba nabíjení: | Cca 12 hodin |
| Doba provozu: | 2–4 hodiny |
| Dosah ovládání: | Až 800 m |
| Frekvence Ovládání: | 2,4 GHz |
| Funkce Cruise Control: | Ano |
| Funkce Water Switch: | Ano |
| GPS: | Ano |
| Hmotnost produktu: | 3,606 kg |
| Kapacita baterie: | 12 V 20000 mAh |
| Kompatibilita se Sonarem: | Ano (sonar prodáván samostatně) |
| Materiál: | ABS |
| Max. Dosah Sonaru: | 100 m |
| Max. Hloubka Sonaru: | 36 m |
| Max. Nosnost: | 3 kg |
| Model: | V030 Basic |
| Počet Navigačních Bodů: | Až 180 |
| Rozměry (D׊×V): | 55 × 27,5 × 29 cm |
| Typ Lodi: | Nástrahový člun |
| Velikost Displeje Ovladače: | 4,3" |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
