💚 VÝPREDAJ 💚 ❗️KÓD: VYPREDAJ5❗️

Hodnotenie obchodu

Priemerné hodnotenie obchodu je 4,9 z 5 hviezdičiek. 10573 hodnotení
5
10105x
4
272x
3
104x
2
23x
1
69x

Zanechajte hodnotenie

Nevypĺňajte toto pole:

Ako by ste ohodnotili tento obchod? Vyberte hodnotenie od 1 do 5 hviezdičiek, kde 1 je najhoršie a 5 najlepšie.

Bezpečnostná kontrola

Výpis hodnotení

MM Avatar autora Marian Matejcuk Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. | 11.3.2020
Absolutne perfekt
KB Avatar autora Kristyna Bryndova Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. | 10.3.2020
HP Avatar autora Hana Pochobradská Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. | 10.3.2020
EH Avatar autora Evžen Heisler Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. | 9.3.2020
TS Avatar autora Tereza Sochorová Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. | 9.3.2020
Avatar autora Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. | 9.3.2020
+ Rychlé dodání
+ Levná doprava na zásilkovnu

Doporučuji
Avatar autora (Administrátor)
Dobrý den, děkujeme vám velmi za pozitivní hodnocení a jsme rádi, že vše proběhlo v pořádku a k vaší spokojenosti. Pěkný den, Monika Kryteo.cz
IP Avatar autora Iveta Petrová Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. | 9.3.2020
M Avatar autora MICHÁLK s. r. o. ,Marie Strašková Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. | 9.3.2020
Avatar autora Stanislav Činčera Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. | 8.3.2020
PS Avatar autora Petr Skála Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. | 8.3.2020
Avatar autora S.Ž. Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. | 7.3.2020
Vše v pořádku, doporučuji.
M Avatar autora Martin S Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. | 7.3.2020
L Avatar autora libor Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. | 7.3.2020
ano, bezchybné a rychlé
ŠZ Avatar autora Šebcová Zuzana Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. | 4.3.2020
Příznivé ceny,rychlé doručení.
PR Avatar autora Pavel Růžička Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. | 4.3.2020
Avatar autora Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. | 4.3.2020
+ Naprostá spokojenost

Avatar autora (Administrátor)
Dobrý den, děkujeme vám za pozitivní hodnocení a jsme rádi, že vše proběhlo v pořádku a k vaší spokojenosti. Pěkný den, Monika Kryteo.cz
RR Avatar autora Romana Radová Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. | 3.3.2020
VB Avatar autora Vaclav burian Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. | 2.3.2020
IJ Avatar autora Igor Jurčuk Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. | 2.3.2020
Jsem velmi spokojen s rychlostí dodání zboží
BB Avatar autora Božena Brožová Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. | 1.3.2020
Jsem velice spokojená

Ovládacie prvky výpisu

10589 položiek celkom