💚 VÝPREDAJ 💚 ❗️KÓD: VYPREDAJ5❗️

Hodnotenie obchodu

Priemerné hodnotenie obchodu je 4,9 z 5 hviezdičiek. 10430 hodnotení
5
9968x
4
269x
3
103x
2
23x
1
67x

Zanechajte hodnotenie

Nevypĺňajte toto pole:

Ako by ste ohodnotili tento obchod? Vyberte hodnotenie od 1 do 5 hviezdičiek, kde 1 je najhoršie a 5 najlepšie.

Bezpečnostná kontrola

Výpis hodnotení

RH Avatar autora Radek Havlíček Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. | 26.4.2026
Obchod doporučuji !!!
Avatar autora Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. | 25.4.2026
Spokojenost
Avatar autora (Administrátor)
Dobrý den, děkujeme vám velmi za pozitivní hodnocení a jsme rádi, že vše proběhlo v pořádku a k vaší spokojenosti. Budeme rádi, když se k nám v budoucnu opět vrátíte – třeba vás zaujme něco z našich žhavých novinek: https://kryteo.cz/zhave-novinky/ Přejeme krásný den! Monika Tým Kryteo.cz
VK Avatar autora Veronika Kepáková Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. | 25.4.2026
Avatar autora Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. | 24.4.2026
Vše Ok, rychlost dodání
Avatar autora (Administrátor)
Dobrý den, děkujeme vám velmi za pozitivní hodnocení a jsme rádi, že vše proběhlo v pořádku a k vaší spokojenosti. Budeme rádi, když se k nám v budoucnu opět vrátíte – třeba vás zaujme něco z našich žhavých novinek: https://kryteo.cz/zhave-novinky/ Přejeme krásný den! Monika Tým Kryteo.cz
Avatar autora Hodnotenie obchodu je 4 z 5 hviezdičiek. | 24.4.2026
Ke zboží chyběl český návod. Žádala jsem obchod o sdělení, kde bych si mohla návod stáhnout nebo zda by mi ho neposlali. Zatím z jejich strany bez odpovědi. Na internetu jsem návod našla, ale problém... kousek byl psán česky, další část anglicky a konec zase česky.
LM Avatar autora Lubos Micka Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. | 23.4.2026
TM Avatar autora Tomas Mlejnek Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. | 23.4.2026
Avatar autora Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. | 22.4.2026
S nákupem jsem spokojen, i když dodací lhůta (6 dnů) by na dnešní poměry mohla být už kratší.
LK Avatar autora Lucie Kocůrková Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. | 22.4.2026
MT Avatar autora Miroslav Timkovič Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. | 22.4.2026
Avatar autora Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. | 22.4.2026
Rychlá komunikace s obchodem
Avatar autora Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. | 22.4.2026
+ Výborná komunikace.

Avatar autora Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. | 21.4.2026
Jsem velmi spokojená
ZV Avatar autora Zdeněk Vydra Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. | 21.4.2026
LS Avatar autora Lubomír Soukup Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. | 21.4.2026
LH Avatar autora Luboš Hyršl Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. | 21.4.2026
MK Avatar autora Michal Kinkal Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. | 21.4.2026
JO Avatar autora Jan Ondryáš Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. | 21.4.2026
KG Avatar autora Kateřina Giričová Hodnotenie obchodu je 4 z 5 hviezdičiek. | 20.4.2026
JP Avatar autora Jiří Procházka Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. | 20.4.2026
Velice spokojen 👍

Ovládacie prvky výpisu

10446 položiek celkom