Powerbanka SBS TTBB10000FASTPD20K 10000 mAh 20W s funkciou Power Delivery - čierna
Neohodnotené Podrobnosti hodnotenia
Značka: SBS
Powerbanka SBS TTBB10000FASTPD20K 10000 mAh 20W s funkciou Power Delivery - čierna Powerbanka SBS TTBB10000FASTPD20K je kompaktné riešenie pre každého, kto potrebuje spoľahlivý zdroj energie na…
Dostupnosť Skladom
Môžeme doručiť do:
Možnosti doručenia
Kód: 185358
Značka: SBS
✅ 100% originál -5% Kód: VYPREDAJ5
Všetko skladom u nás
Všetko skladom u nás
Tovar máme na sklade
Kamenná predajňa
Kamenná predajňa
Máme modernú predajňu
Powerbanka SBS TTBB10000FASTPD20K je kompaktné riešenie pre každého, kto potrebuje spoľahlivý zdroj energie na cestách a každý deň. S kapacitou 10 000 mAh môžete nabiť svoj smartfón až 4-krát a tablet dvakrát. Zariadenie je vybavené tromi portami - dvoma USB-A a jedným USB-C - a umožňuje nabíjať až tri zariadenia súčasne. Technológia Power Delivery (PD) zaisťuje ultrarýchle nabíjanie s maximálnym výkonom 20 W a Adaptive Fast Charge (AFC) prispôsobuje prúd požiadavkám nabíjaného zariadenia. Ide o bezpečné, rýchle a praktické riešenie, ktoré si môžete vziať aj na palubu lietadla. Vyberte si Powerbanku SBS TTBB10000FASTPD20K a užívajte si energiu kedykoľvek ju potrebujete!
Špecifikácia:
  • Model: SBS TTBB10000FASTPD20K
  • Kapacita batérie: 10 000 mAh
  • Technológie rýchleho nabíjania: Power Delivery (PD), Adaptívne rýchle nabíjanie (AFC)
  • Konektory:
    • 2x USB-A
      • výstup: 5V = 3A / 9V = 2A / 10V = 2,25 / 12V = 1,5A (prevodník 22,5W)
    • 1x USB-C
      • vstup: 5V = 2,4A, 9V = 2A, 12V = 1,5A (max. 18W)
      • výstup: 5V = 3A, 9V = 2,22A, 12V = 1,67A
    • 1x micro USB
      • vstup 5V = 2A / 9V = 2A / 12V = 1,5A
  • Maximálny celkový výkon: 20 W
  • Indikátor úrovne nabitia: 4 LED diódy
  • Hmotnosť: 217 g
  • Súčasťou balenia: kábel USB-A - USB-C
  • Farba: čierna
Najdôležitejšie výhody powerbanky SBS TTBB10000FASTPD20K:
  • Ultrarýchle nabíjanie: Port USB-C s technológiou Power Delivery ponúka výkon 20 W pre rýchle a bezpečné nabíjanie.
  • Kompaktný dizajn: Malé rozmery a súlad s leteckými predpismi ho robia ideálnym na cesty.
Nabíjajte až tri zariadenia súčasne
Rýchle nabíjanie s funkciou Power Delivery
Technológia PD umožňuje nabíjať zariadenia s výkonom 20 W, čo zabezpečuje rýchle a efektívne doplnenie energie, a to aj pre náročné zariadenia, ako sú smartfóny a tablety.
Bezpečnosť a kontrola s adaptívnym rýchlym nabíjaním
Kompaktný a ľahký dizajn
Vždy pripravený na akciu
Kategória: Power banky / externé batérie
EAN: 8018417468827
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Nevypĺňajte toto pole:
Diskusia
Nevypĺňajte toto pole:
Bezpečnostná kontrola
Podobné produkty
Powerbanka Joyroom JR-L012 Colorful 10000mAh, 22,5 W (ružová)
-5% Kód: VYPREDAJ5
Powerbanka Joyroom JR-L012 Colorful 10000mAh, 22,5 W (ružová) Rozhodnite sa pre praktické riešenia.
e19d98b9d7a398cb1a1b0ddef7ee6ba8 large
-5% Kód: VYPREDAJ5
FIXZEN2-30-BK
Powerbanka Joyroom JR-W19 5000mAh s bezdrôtovým nabíjaním hodiniek 5W - biela
🔥 Novinka -5% Kód: VYPREDAJ5
Powerbanka Joyroom JR-W19 5000mAh s bezdrôtovým nabíjaním hodiniek 5W - biela Joyroom JR-W19 je kompaktná powerbanka určená na pohodlné nabíjanie inteligentných hodín a mobilných zariadení.
Powerbanka SBS Mag Power Qi2 5000 mAh kompatibilná s MagSafe - čierna
-5% Kód: VYPREDAJ5
196806
400140 oryg
-5% Kód: VYPREDAJ5
Mini power banka XO PR244 s konektorom Lightning, najlepšie prenosné riešenie nabíjania.
GSM183405
22013946 Image1
-5% Kód: VYPREDAJ5
434545 oryg
-5% Kód: VYPREDAJ5
GSM188863
Powerbanka Joyroom JR-L012 Colorful 10000mAh, 22,5 W (biela)
-5% Kód: VYPREDAJ5
Powerbanka Joyroom JR-L012 Colorful 10000mAh, 22,5 W (biela) Rozhodnite sa pre praktické riešenia.
9 max
-5% Kód: VYPREDAJ5
Powerbank Joyroom JR-W020 je powerbanka 10 000 mAh s magnetickou funkciou MagSafe.
6941237166388/19847
Powerbanka Dudao K31 Pro 45W 20000mAh so vstavaným zasúvacím káblom USB-C - sivá
-5% Kód: VYPREDAJ5
Powerbanka Dudao K31 Pro 45W 20000mAh so vstavaným zasúvacím káblom USB-C - sivá Dudao K31 Pro je výkonná powerbanka s kapacitou 20 000 mAh určená pre používateľov, ktorí potrebujú vysoký výkon a…
Powerbanka Dudao TGK1 s bezdrôtovou nabíjačkou MagSafe 20W 10000mAh čierna (TGK1-black)
-5% Kód: VYPREDAJ5
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Skladom
Powerbanka Dudao TGK1 s bezdrôtovou nabíjačkou 20W 10000mAh čierna Hľadáte powerbanku, ktorá vám nabije zariadenie niekoľkokrát ? Vyberte si powerbanku Dudao – je to profesionálna powerbanka na…
Powerbanka Dudao K28S 20W PD 5000mAh s MagSafe a stojanom - strieborná
-5% Kód: VYPREDAJ5
Powerbanka Dudao K28S 20W PD 5000mAh s MagSafe a stojanom - strieborná Powerbanka Dudao K28S 20W PD 5000mAh je elegantná a funkčná nabíjačka, ktorá poskytuje nepretržitú energiu vašim mobilným…