Konec legendy: Apple končí s ikonickým svítícím jablíčkem na víku MacBooků

cerny macbook s jablkem

Apple pohřbil symbol, který dlouhé roky zdobil každý MacBook a neodmyslitelně k němu patřil. Když Apple představil nějaký ten rok zpět nový MacBook 12", jednalo se o první Mac po téměř 20 letech, který neměl ikonické svítící logo Apple. Jako další se nyní přidaly nové MacBooky Pro s Touch Barem, které Apple přávě před několika dny odhalil. Vypadá to, že dny svítícího jablíčka jsou u konce.

Jako poslední MacBook Pro s ikonickým svítícím jablíčkem můžete nyní koupit u Apple novou verzi bez MacBook Pro Touch Bar a klasické původní verze MacBook Air, které ale byly nahrazeny před několik dny novým MacBook pro bez Touch Baru. Apple vyřadil tento prvek, který byl s jeho značkou spojený od dob vedení vizionářem Stevem Jobsem

Je škoda, že se Apple zbavil tak viditelného designového prvku, který právě z jeho výrobků dělal výjimečné kousky a dodával MacBooku na unikátnosti proti jiným klasickým notebookům.. Apple se snaží za každou cenu své výrobky zjednodušit a osekávat. Nejpve vypustil kvůli nutnosti pro další vývoj iPhone 7 od 3,5mm jacku pro sluchátka a nyní od svého svítícího jablka na MacBooku. Co bude asi dalším krokem?


 

tvrzene sklo pro iphone baner blog kryteo


 

Zpět na přehled článků 

 

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.